karty KOSMICKÁ APATYKA

 

Kartičky určené pro nabíjení vody,
inspirované knihou Světelným Poselstvím Plejáďanů 7 od Pavlíny Klemm - spatřily Světlo světa 11.11.2021.

Číselné řady jsou Plejáďany navrženy tak, aby nás podporovaly na cestě ke Světlu, k vyšším vibracím. Za viditelnou číselnou řadou se skryvá celý zástup čísel. Tohle, co vidíme je, řekla bych, VRCHOL PYRAMIDY ČÍSEL, která léčí naše buňky, léčí srdce matky země, obnovují a prosvětlují naši DNA...

 

Osobně, když se napojím na Kosmickou apatyku, otevřu dveře - uvítá mě usměvavá babička, která se na mě podívá a ví. Přesně ví, co moje Tělo a Duše potřebují pro dané časové období. Sáhne sem, sáhne tamhle a namíchá mi takový "Světelný Božský Elixír" přímo na míru.

Dostanu v něm takové látky, minerály, vitamíny a podporu, která mému tělu právě chybí. Sama jsem to zatím nezaregistrovala, ale prý se může měnit i přichuť takto navibrované vody.

Pro každou řadu by se měla použit jiná sklenice vody, energie číselných řad je velmi silná. Myšleno tím to, že nepostavím jeden džbán vody na 2 karty s různými čísly :)Jde o Světelnou terapii v trochu jiném podání, než jsem si v červenci letošního roku myslela, že budu předávat.

Kartičky je možné si rozložit do kruhu, a dle potřeby si do něj chodit sedat.

 

No, ale děje se.

Pokud by vás kartičky oslovily, lákaly.

Jsou tu pro vás právě tady tudy